Pálivé chilli omáčkyDo našich chilli omáček používáme chilli papričky TRINIDAD MORUGA SCORPION

Chilli paprička trinidad moruga scorpion s ovocnou chutí a extrémní pálivostí. Naše chilli omáčky vyrábíme bez zahušťovadel, éček či jiné zbytečné chemie. Proto je po otevření uchovávejte v ledničce. Chilli omáčky využijete při grilování, k masům, paštikám či dobrým sýrům. 

Pálivé-chilli-omáčky-ke-každému-grilu

Recept na skvělou chilli omáčku?

Chilli omáčky vyrábím od roku 2018. Experimentoval jsem, zkoušel různé přísady, způsob vaření a proto za každou naší chilli omáčkou stojí hodiny a hodiny vývoje. Jedním jsem si jistý: Kvalitní suroviny jsou základní podmínka k úspěchu. Můžete si být jistí, že po ochutnání poznáte rozdíl oproti tomu, co jste ochutnávali dřív.

 

Proč milujeme chilli omáčky

Sílu chilli papriček znali už starověcí Řekové. Nejcennější látkou obsaženou v chilli je kapsaicin, který má celou řadu zdravotních benefitů. Přečtěte si, proč si lahodné pálivé papričky dopřát každý den.

 

Chilli omáčky pro podporu hubnutí

Pravidelné pojídání chilli zrychluje metabolismus, a tím podporuje shazování přebytečných kil.

 

 

Naše nabídka chilli omáček 

Chilli omáčky doplní organismu důležité minerály

Chilli papričky jsou nabité minerály, které jsou nezbytné pro zdraví a správné fungování všech orgánů. S každým soustem svému tělu dodáte porci železa, mědi, draslíku, manganu a hořčíku.

 

Nakopněte Vaši imunitu díky chilli a chilli omáčkám

Ve 100 g chilli papriček najdete 240 % denní dávky vitamínu C. Ten je nezbytný pro fungování imunitního systému a boj proti infekcím. Při chřipce a nachlazení napomáhá rychlejšímu uzdravení a zmírnění příznaků nemoci.

Švestková-zauzená-chilli-omáčka-vylepší-i-ten-nejlepší-špekáček

Chilli omáčky snižují chuť na tučné a sladké

Pokud vás často honí mlsná a ovládá vás nezkrotná touha po sladkých a tučných jídlech, chilli dostane vaše chutě pod kontrolu. Papričky při pravidelné konzumaci snižují chuť na sladké a tučné potraviny a zvyšují pocit sytosti. To ocení nejen v případě, kdy chcete radikálně změnit a ozdravit svůj jídelníček. Protože jsou papričky nízkokalorické, můžete si je dopřát každý den v libovolném množství.

 

Snižení cholesterolu? Pro chilli omáčky žádný problém

Chilli papričky pozitivně ovlivňují kardiovaskulární systém a působí jako prevence mrtvice a infarktu myokardu. Kapsaicin reguluje hladinu LDL cholesterolu v krvi, který se podílí na kornatění tepen a rozvoji onemocnění srdce a cév.

 

Chilli omáčky plné antioxidantů

Antioxidanty chrání buňky před poškozením, některé navíc dovedou poškozené buňky opravit a posílit přirozenou obranyschopnost organismu. Chilli je bohaté na dva typy antioxidantů - vitamín C a betakaroten.

 

Zvedněte si náladu našimi chilli omáčkami

Po konzumaci kapsaicinu se v těle nastartuje produkce hormonů štěstí - endorfinu a serotinu. Ty pozitivně ovlivňují náladu a zmírňují příznaky deprese.

 

Skvělá chuť našich chilli omáček

Na chilli si můžete pochutnat v mnoha variantách. Papričky jsou skvělé jak čerstvé, tak i sušené. Obzvlášť delikátní jsou chilli omáčky a chilli delikatesy. Vyzkoušejte je při grilování, jako doplněk k masům, paštikám či dobrým sýrům. Pálivost papriček můžete neutralizovat sklenicí mléka.

 

Poctivé chilli omáčky

 

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem