Barbecue rajče a švestka

Rajčatový základ téhle barbecue omáčky skvěle doplňují sušené švestky, přirodní kouřové aroma dochucené třtinovým cukrem, melasou a dalšími ingrendiencemi.

Tuhle omáčku oceníte u každé grilovačky, především se bude hodit na maso nebo klobásky.


Středně pálivá Pálivost-chilli-omáčky-3z5


Složení: Rajský protlak 65%, sušené švestky 10%, třtinový cukr, balsamico ocet, vinný ocet, voda,třtinová melasa, směs koření, přírodní tekutý kouř, sušený česnek, papričky trinidad moruga scorpion.
Objem: 200 ml

Dostupnost Skladem
180 Kč
Barbecue rajče a švestka
Intenzivní chuť
Intenzivní chuť
Používáme pálivou, ovocitou Trinidad Moruga Scorpion!
Přírodní suroviny
Přírodní suroviny
Napoužíváme žádné stabilizátory, zhušťovače ani éčka!
Ruční výroba
Ruční výroba
Drobné nedostatky jsou znakem ruční práce!
Vlastní receptury
Vlastní receptury
Recepty testuju a vylepšuji od roku 2018!

Vaření, pečení a grilování na otevřeném ohni pod širým nebem má v sobě neodolatelnou atmosféru. Když příjemné letní posezení doplníte o lahodnou BBQ chilli omáčku, máte medaili za nejlepší kulinářský výkon v kapse! Barbecue omáčka je jednou z nejrozšířenějších, které se používají při grilování masa, ať už k naložení, nebo dodatečnému dochucení. Vhodná je pro všechny typy masa a plejádu dalších receptů. Barbecue chilli omáčka rajče a švestka, je výrazně aromatická a lze ji použít k dochucení hotových jídel, k podlévání při pečení i jako marinádu na syrové maso před grilováním. Chuťově se hodí k libovému i tučnějšímu masu jakéhokoliv druhu, včetně vepřových žeber, hovězích steaků a kuřat.