Pálivý příběh

Příběh Scorpionky začal na jedné malé zahrádce v podhůří Beskyd u chlapíka jménem Marek. Jako správný gurmán a inovátor rád ochutnával nové dobroty, vařil a vymýšlel nové recepty. Jeho zamilovanou pochoutkou byly pálivé omáčky. Byl moc zvědavý, jestli dokáže uvařit podobnou těm na trhu. Domácí, poctivou, bez zbytečných éček, zahušťovadel a chemie. 

Jednoho jara koupil pár semínek pálivých papriček SCORPION MORUNGA. A za pár měsíců už sklízel plné bedýnky „pálivého zlata”. 

Se sklizní se zavřel ve své kuchyni a zkoušel nejrůznější nápady a recepty. Uvařit dobrou chilli omáčku je pořádná alchymie. Stojí to spoustu času a poctivé práce. Úsilí se ale vyplatilo. Za pár měsíců spatřila světlo světa první opravdická Scorpionka se svojí neodolatelnou chutí. A brzy následovaly další vyšperkované příchutě.

Markovi přátelé, sousedi a známí se po pálivých omáčkách mohli utlouct. A co by to bylo za spravedlnost, aby si na takové lahůdce mohlo pochutnávat jen pár „vyvolených”? Proto rozjel Marek výrobu a delikátní Scorpionku si dneska může dopřát každý. Kdykoliv a kdekoliv. Stačí pár kliknutí na e-shopu a brzy bude u vás doma.

Poznámka: Scorpionka -> čti Škorpionka 🙂