Kimchi 200 g

O tomto korejském zázraku jste už nejspíš slyšeli, pokud jste ho ale ještě nikdy neochutnali, je nejvyšší čas. Jde totiž o pokrm doslova nabitý zdravím, který podpoří vaší imunitu a navíc báječně chutná.

Kimchi, je tradiční korejská pochoutka se specifickou vůní. Údajně je to jeden z nejzdravějších pokrmů světa.

Složení: čínské zelí 60%, bílá ředkev, mrkev, pórek, jarní cibulka, cibule, zázvor, česnek, sojová omáčka (voda,sojové boby,pšenice,sůl), korejské chilli.
Objem: 200 g

Můžete využít osobního odběru v Těrlicku :)

Dostupnost Momentálně nedostupné
89 Kč
Kimchi 200 g
Intenzivní chuť
Intenzivní chuť
Používáme pálivou, ovocitou Trinidad Moruga Scorpion!
Přírodní suroviny
Přírodní suroviny
Napoužíváme žádné stabilizátory, zhušťovače ani éčka!
Ruční výroba
Ruční výroba
Drobné nedostatky jsou znakem ruční práce!
Vlastní receptury
Vlastní receptury
Recepty testuju a vylepšuji od roku 2018!

Jak může kimchi prospět tvému organismu:

Kimchi má málo kalorií: Složení je takové, že obsahuje minimum kalorií. I při dennodenním pojídání kimchi, nepřibereš.
Kimchi je probiotikum: Obsahuje ty správné bakterie, takže perfektně napomáhá trávení, a udržuje travicí soustavu v pořádku.
Kimchi pomůže s hubnutím: Bakterie Lactobacillus spolu s vlákninou, ti navodí pocit sytosti a plnosti, takže tě po něm nebude hned honit mlsná.
Obsahuje vitamíny: Obsahuje ohromující množství vitamínů (např. A, B1, B2, C), takže vyladí tvůj organismus v mnoha směrech. Céčko je perfektní na imunitu, ostatní blahodárně ovlivňují všechny procesy v těle.
Špatný cholesterol nemá šanci: Díky česneku, který obsahuje selen a alicin, zabojuješ se špatným cholesterolem. Tyto látky ho umí redukovat.
Skvělé pro diabetiky: Kimchi snižuje hladinu cukru v krvi, takže každý, kdo trpí cukrovkou, by měl tento pokrm zařadit do jídelničku.
Obsahuje minerální látky: Železo, vápník, selen, antioxidanty. To vše je v kimchi zastoupeno a podílí se na zdravém fungování organismu.