Fermentovaná červená řepa 500 g

Objevte lahodnou a zdravou alternativu ve světě fermentované červené řepy. S bohatstvím vitamínů, minerálů a probiotik, naše fermentovaná červená řepa nejen obohatí vaši kuchyni, ale také podpoří vaše zdraví.

Přidejte do svého jídelníčku nový rozměr s touto chutnou a prospěšnou pochoutkou.

Složení: červená řepa 90%, voda, rýžová mouka, cukr, sůl, sójová omáčka (voda, odtučněné sójové boby, pšenice, sůl), chilli.
Objem: 500 g

Můžete využít osobního odběru v Těrlicku :)

Dostupnost Momentálně nedostupné
129 Kč
Fermentovaná červená řepa 500 g
Intenzivní chuť
Intenzivní chuť
Používáme pálivou, ovocitou Trinidad Moruga Scorpion!
Přírodní suroviny
Přírodní suroviny
Napoužíváme žádné stabilizátory, zhušťovače ani éčka!
Ruční výroba
Ruční výroba
Drobné nedostatky jsou znakem ruční práce!
Vlastní receptury
Vlastní receptury
Recepty testuju a vylepšuji od roku 2018!

Proč je fermentovaná řepa dobrá?

Tato lahodná pochoutka je skvělým zdrojem vitamínů, především vitaminu C pro posílení imunity a vitamínů skupiny B pro podporu energetického metabolismu. Nechybí ani důležité minerály, jako je železo pro optimální krevní oběh a draslík pro udržení srdečního rytmu.

Co dělá naši fermentovanou červenou řepu opravdu výjimečnou, je přídavek probiotik, která podporují zdravou střevní mikroflóru. Tyto živé kultury jsou klíčové pro harmonické trávení a posilují imunitní systém. S touto novinkou nejen obohatíte své jídlo, ale také podpoříte celkovou pohodu svého těla.

Vyzkoušejte fermentovanou řepu, která spojuje radost z dobrého jídla a péči o Vaše zdraví. Odkryjte tajmeství vitality a dejte svému tělu to nejlepší, co příroda nabízí.